esmaspäev, 23. november 2009

Õpilaste jõululaat Türil

ÕPILASTE JÕULULAAT JA TÜRI ÕUNAKOOGI KONKURSS
(vt. eraldi juhend Türi valla kodulehel )

11. DETSEMBRIL 2009
KELL 16 – 19
TÜRI TURUPLATSIL

Juba kuuendat aastat kutsume Teid õpilaste jõululaadale. Nagu igal teiselgi laadal, toimub siingi vilgas müügitegevus, on laadalava ja üllatus. Esmakordselt pakuvad oma tooteid ka Türi piirkonna käsitöötegijad ning toimub Türi õunakoogi konkurss.

Info edastamiseks: käsitööringide juhendajad, õpilasfirmad, algklasside õpetajad, huvijuhid, laste ja noorte kunstistuudiod, ärivaistuga õpilased, tööõpetuse ja käsitöö õpetajad, majandusõpetajad jne.

Laadaliste sihtgrupp
Müüjad
: Järvamaa õpilased, õpilasfirmad üle Eesti, Türi piirkonna käsitöötegijad.

Klientuur: kaasõpilased, Türi linna ja ümbruse elanikud ning külalised.

Tegevus: jõulukauba müümine, oma toodete reklaamimine, ostmine, laadamelu nautimine. Võib pakkuda ka teenust, nt õpetada meisterdama midagi põnevat.

Nõuded: müüa võib isetehtud asju (kootud, heegeldatud, õmmeldud, vestetud, liimitud, rebitud, joonistatud, maalitud jne) ning iseküpsetatud küpsiseid ja piparkooke. NB! Tervisekaitse ei luba müüa kreemiseid tooteid! Laadale tulles tuleb igal müügimeeskonnal läbida kvaliteedikontroll, et saada müügiluba. Müügiluba maksab 10 krooni.

Laadalava: Pakume huvilistele võimalust laadal esinemiseks. Teretulnud on etteasted, mis ei nõua hiirvaikset kuulamist -
Tants, laul ja talveluuletuste lugemine.
Korraldajate poolt on helitehnika, katusealune ja platsi valgustus. Kõik muu tuleb endal kaasa võtta (s.h alus, kuhu müüdav toode peale panna või riputada). Leia endale põnev lahendus! Kui soovid valgust oma müügikohale, siis võta kaasa pikendusjuhe, jõulutuled või küünlad.
Müügikohad ja lauad on olemas müüjatele, kes tulevad laadale kauplema väljastpoolt Türi.
Laadaplats avatakse müüjatele kell 15.30.
Müüjate ja esinejate registreerimine 07.detsembrini.
Täidetud registreerimisleht (eraldi olemas) saata elektronposti aadressile: loona.parl@mail.ee

Täiendav info: Türi Majandusgümnaasiumi õpetaja Loona Pärl- tel 5647 6285 või huvijuht Sigrid Naelapea - tel 38 48 572.

Kommentaare ei ole: