teisipäev, 12. jaanuar 2010

Eesti Rahva Muuseum kutsub kirjutama jõuludest!

2009. aasta 3. detsembril kuulutas Eesti Rahva Muuseum välja üle-eestilise loomingulise jutuvõistluse „Minu jõul“.
Muuseum ootab igas vanuses kirjutajate proosa-, essee-, luule-, memuaari-, muinasjutu-, koomiksi- või mõnes muus vormis lugusid jõuludest. Juttudele võib julgesti juurde lisada ka pilte.
ERMis on toimunud jõulujutuvõistlused aastatel 1996–2001. Toona saabusid lood muuseumi Eestist ja välismaalt, noortelt ja vanadelt, tervetelt klassidelt ja peredelt. Aastatel 2006–2007 ilmus parematest lugudest kaks raamatut „Minu jõulujutt“, illustratsioonidena kasutati koolidevahelisel võistujoonistamisel valminud jõulupilte. ERMi jõudnud jutte on loetud ette ka raadios ja teles.
Nüüd ootab ERM aga uusi jõululugusid, millest põnevamad jõuavad taas raamatukaante vahele. Jõulujuttudest parimad valib välja kirjanikest ja Eesti Rahva Muuseumi töötajatest koosnev žürii. 2010. aasta jõulude eel kuulutatakse välja võistluse võitjad, kes saavad ERMilt auhinna.

Jõulujutte ootame kuni 2010. aasta jaanipäevani e-mailiga: tiina.tael@erm.ee või postiga: „Minu jõul“, Eesti Rahva Muuseum, Veski 32, Tartu 51014
Lisainfo: Siim Angerpikk, siim.angerpikk(at)erm.ee, tel 7 350 428.

NB! Selleks et teie jõulujutt saaks kasutatud, nii nagu soovite, palume koos jõulujutu saatmisega täita ka ankeet, mille leiate veebiaadressilt www.erm.ee/jutt

Vaata ka teisi kogumiskampaaniaid www.erm.ee/kirjasaatjad

Lugupidamisega

Silver Bohl
Eesti Rahva Muuseum
Turundusspetsialist
E-post: silver.bohl@erm.ee
Telef: 7 311 452

www.erm.ee/muuseumipood

Kommentaare ei ole: