esmaspäev, 11. oktoober 2010

EHTNE EESTI EHE


Järvamaa koolinoorte loomingu näitus-konkurss

EHTNE EESTI EHE

Aeg: 30. märts – 27. aprill 2010 a.
Koht: Järvamaa Muuseum

Ootame näitusele rahvuslikel traditsioonidel põhinevaid uusi ja tänapäevaseid esemeid, mida võid kanda ise ja kinkida sõbrale. Ehted ja aksessuaarid, mis sobituksid kas rahvuslike- või rahvariietega.

Eelistatud on naturaalsed materjalid ( linane, vill, puit, nahk, kivi, klaas, metall jne).

Tööle lisada A4-l märgusõna (eseme nimi või töö pealkiri ), eseme lugu ( idee, materjal, teostus jms), autori nimi, vanuseklass, telefoni nr aadress ja e-post. See kõik on vajalik selleks kui töö peaks edasi minema Tallinnasse (paneme need ise ümbrikutesse).

A4.-le on kindlasti vaja lisada klambriga tavaline silt, mis varemgi on olnud, see läheb muuseumis töö juurde – valge paber, formaat 4x7 ja sildile autor, töö märgusõna ( sama, mis A4-l), kool ja klass, juhendaja.

Tööd ja sildid peaksid olema pandud/pakitud nii, et komisjon suudaks need omavahel kokku viia!

Korrektselt vormistatud esemed tuua pakituna ja signeerituna 24.-ndal märtsil 2011 Järvamaa Muuseumisse. Kindlasti lisada või saata järgnevale meilile pirjo.aer@paidegymn.ee ka üks nimekiri, kus kirjas kool, juhendaja ja kõikide tööde autorid (nimi ja klass).

Vanuseklassid: 1.-3. klass, 4.-6. klass, 7.-9. klass

Näituse pidulik lõpetamine toimub 27. aprillil kell 15.00 Järvamaa Muuseumis. Toredamate tööde autorid ja juhendajad saavad premeeritud.

Iga vanuseklassi 10 paremat tööd valitakse välja ja saadetakse Tallinnasse Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liidu poolt korraldatud konkursile.
Parimatest töödest koostatakse veebikataloog ja korraldatakse näitus
lauluväljakul 27. juuni-03. juulini.
Info: pirjo.aer@paidegymn.ee

Kommentaare ei ole: