laupäev, 19. märts 2011

Kirjutada on mõnus

Stabilo kooliprojekt 1.-4. klasside õpilastele. Lähemalt vaata sellelt lehelt.Käsitsi kirjutamise oskuse omandamine on muutumas üha keerulisemaks ja kaotamas oma loomulikku ning õiget väljenduslikku ja hariduslikku funktsiooni, seda näitavad nii uuringud kui ka teie igapäevane töö. Olukord õpilaste käekirjaga muudkui halveneb ja üha kiiremini, mistõttu on niivõrd palju loetamatuid käekirju ja nõnda palju krampis käsi! Kõik see mõjub halvasti laste õpitulemustele, aga ka nende üldisele arengule ja mõnikord koguni tervisele.

Algklassides õppimine ja käsitsi kirjutamine on oluline aspekt lapse üldises arengus ja paneb aluse edukale kooliteele.

Meie uus õppeprojekt „Kirjutada on mõnus“, mida STABILO korraldab 2010.-2011. õppeaastal 1.–4. klassi õpilastele, toetab kooliõpet võistlusega, mis on pühendatud motoorsetele ja emotsionaalsetele aspektidele, andes lapsele võimaluse oma edusammudest rõõmu tunda ja kirjutamist nautida.

Auhinnaks on kirjutusvahendid kogu klassile. STABILO loosib välja neli üldvõitjat, üks iga vanuserühma kohta (esimesed kuni neljandad klassid). Võitnud klassi kooli õpetajad saavad kingituseks STABILO punased tindipliiatsid.

„Kirjutada on mõnus“ on ainulaadne õppeprojekt, mis pakub nauditavat mängulistmotoorset kogemust kirjutamisliigutuste tegemisel. Kooliprojektis „Kirjutada on mõnus“ on lihtne osaleda ja see hõlbustab kirjutamise õpetamist esimestel kooliaastatel.

Igale klassile antav tasuta õppekomplekt sisaldab võistlusel osalemiseks vajalikke materjale, kus on lisaks plakatile ka ergonoomilisi pliiatseid sarjast STABILO EASYergonomic experts, mis on disainitud spetsiaalselt selleks, et toetada õiget pliiatsihoidu ning vältida käe krampiminekut. STABILO ergonoomilisi kirjutusvahendeid soovitab ka Keila Kooli klassiõpetaja-logopeed Pilvi Kula, kes õpetab Tallinna Ülikoolis emakeelealaste raskuste ületamist.

Kui olete huvitatud selles projektis osalemisest, siis saatke registreerumise soov e-kirjaga Veronika Paljasmale aadressil Veronika.Paljasma@prpartner.ee 31. märtsiks ning võistlustöö saatke 30. aprilliks aadressil PR Partner Veronika Paljasma, Mere pst 8, Tallinn 10111.

Täpsema teabe õppeprojekti kohta leiate aadressilt www.stabilo.ee (rubriik „Uudised“) ning kui soovite õppekomplekti, saatke palun e-kiri aadressil Veronika.Paljasma@prpartner.ee.
http://www.stabilo.ee/

Kommentaare ei ole: