laupäev, 17. mai 2014

Teeme suve alguse põnevaks!

Teeme suve alguse põnevaks ja sõidame Jõgevamaale Kääpa külasse Kalevipoja Kotta!
Kavas on:
·       Vahur Sepa looduskoolitus ja metsaretk 3h
Vahur on elupõline metsamees, kes suurema osa elust jahindusjäägrina mööda saatnud, teinud koostööd loodusteemaliste väljaannetega ja Osooni saatega. Vahuriga ei ole igav: vestluspartnerina võib kuulda sadadest põnevatest ja naljakatestki juhtumistest, loodusretkejuhina saab teadmisi nii õues kui toas. Lootusetu looduse armastajana võib Vahur sütitada neidki, kes looduse suhtes ükskõiksed olnud või kes looduse keelt seni mõistnud pole.
·       Kalevipoja muuseum
Muuseumis antakse olenemata vanusest meeleolukas ning õpetlik ülevaade eeposest "Kalevipoeg".
·       Krati seikluspark
Seikluspargis saab nii madal- kui ka kõrgseiklusrajal end proovile panna maa ja taeva vahel. Igaüks, kes on nõus oma võimete piire katsetama, saab unustamatu elamuse osaliseks. Seiklusparki läbitakse reeglina meeskonnatööna, arendatakse lisaks füüsilistele võimetele ka vastastikust usaldust ning teisi olulisi iseloomuomadusi. Kõhklejaile kinnituseks, et kõikjal on nõu ja jõuga abistamas instruktorid ning keegi ei jää üksi (kui ta seda just ise ei soovi).
·       Kalevipoja varakamber
Kalevipoja varakambris on peidus kõige salajasemad, parimate meistrite valmistatud käsitööesemed. Saab näha, katsuda ja kaasa osta.
·       Eine murul
ehk kodust kaasa võetud söögi ja joogi manustamine
Mis see maksab?
Väljasõit ja koolitus on päris kulukad. Osaliselt katab meie muuseumipiletid, sõidu- ja koolituskulu JOL, kuid mitte kõik, seega on omaosalus 10,00 €. Kes soovib end seiklusrajal proovile panna, peab arvestama veel madalseiklusrajal 8,00 € või kõrgseiklusrajal 15,00 €.

Millal?

10. juunil
8.30 Türilt kultuurimaja parklast
8.45 Paidest kultuurimaja parklast
  

NB! Bussis on 50 kohta. Kes ees – see sees! Palun anna osalemissoovist teada  2. juuniks aadressil marjumei@tyripk.ee

Kommentaare ei ole: